Sklep internetowy ROMB

Home Forums Różne Sklep internetowy ROMB

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  Radosław Frydrych 6 years, 12 months ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Posts
  • #431

    Bartosz Skowroński
    Participant

    Myślę że warto by było aby pod logiem ROMBu utworzyć sklep internetowy, sklep z gadżetami/akcesoriami związanymi z bronią oraz materiałami promocyjnymi naklejkami, koszulkami, banerami, tarczami strzeleckimi z logiem ROMB w rogu itd. Sklep z cenami za produkty promocyjne koszty zakupu i jakaś niewielka marża (max 10%). Dochód ze sprzedaży do podziału między osoby obsługujące sklep i ROMB, w jakich proporcjach do ustalenia.

    Pan Andrzej sprzedaje koszulki, sam byłem zainteresowany ale ich cena dla mnie za duża na koszulkę (może w stosunku do galerii w stolicy jest mało) w sklepach internetowych mające koszulki z nadrukami kosztują połowę. Kupiłbym i za tą cenę gdybym wiedział że tym zakupem stowarzyszenie dostanie zysk na konto i byłoby na nich logo/nazwa Rombu.

    Z mojej obserwacji nowi ludzie na strzelnicach bardzo lubią zabierać ze sobą tarcze do których strzelali. Jeśli by było tam nasze logo i wspomóż normalność odwiedź romb.org.pl, zapewne było by więcej członków/sympatyków. Jeśli ktoś by kupował u nas tarcze to powyżej np 1000szt dodruk loga/nazwy/grafiki zamawiającego gratis. Tak aby strzelnice chciały kupować u nas ;D

    Może i mógłbym spróbować garaż mam wolny. Lecz zero doświadczenia w sprzedaży internetowej.

    #446

    Radosław Frydrych
    Participant

    I w tej sytuacji również się z tobą zgadzam 🙂

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.