sprawdzenie członkowstwa

Home Forums Różne sprawdzenie członkowstwa

This topic contains 5 replies, has 6 voices, and was last updated by  wnuko68 6 years, 2 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #434

    Bartosz Skowroński
    Participant

    Jak sprawdzić rodzaj posiadanego członkostwa i do kiedy jest ważne?

    #586

    kozki
    Participant

    Witam.
    Właśnie mam takie samo pytanie.
    Nie było żadnego potwierdzenia wpłaty czy maila.
    Pozdrawiam

    #587

    Robert
    Participant

    Tu chyba nikt Wam nie odpowie. Radzę nękać bezpośrednio Zarząd

    #600

    Cezar
    Participant

    Po przejściu ze starej strony nie można się tu w niczym połapać, czy to jakieś”polskie normy” w przeszkadzaniu w obsłudze konta w płatnościach czy tak ogólnie żeby tylko utrudniać życie i zabierać czas zainteresowanym…
    samo to że interfejs jest po angielsku…jesteśmy w Polsce więc przyjmujmy instrukcje po POLSKU !!!stara oprawa nie sprawiała ludiom problemów,ta tylko zniechęca do korzystania i utrudnia komunikację.

    #604

    Paweł Gruchalski
    Participant

    Koleżeństwo,
    coś mi się widzi, że po zawieruchach personalnych, które przeszły przez „kadry zarządzające”… ROMB przestał działać. Wysyłałem dwa zapytania (m.in. o użyczanie broni – jaki dokument spisać) do „prawnika”… i nic. cisza. Wysyłałem maila do Pana Turczyna… i nic = cisza.
    Zastanawiam się czy moja pięcioletnia składka członkowska nie była wpłacona pochopnie.

    #606

    wnuko68
    Participant

    Witam. Mam podobne problemy:

    – jest możliwość kontaktu z ludźmi zarządzającymi ?

    – kontakt e-mail ROMB ?

    – jak sprawdzić, czy składka dotarła ?

    – kontakt do administratora strony ? W sprawie błędów danych do przelewu z zagranicy. I w sprawie zabezpieczenia strony logowania.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.