Zmarł nasz kolega, współzałożyciel ROMB, Artur Wołosz

Pogrążeni w żalu i z wielkim bólem w sercu informujemy, że w dniu 20.02.2019 r. po walce z ciężką chorobą, odszedł nasz kolega Artur Wołosz.

Założyciel i Prezes Towarzystwa Strzeleckiego Bellona, Mistrz rusznikarstwa, członek Kolegium Sędziów Warmińsko-Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego, Instruktor i Trener strzelectwa sportowego, Sędzia klasy państwowej Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, Sekretarz Zarządu Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni ale przede wszystkim nasz przyjaciel oraz przyjaciel całego grona strzeleckiego.

Odszedł za wcześnie, ale Jego nieocenione zasługi w środowisku strzeleckim pozostaną na zawsze w naszych sercach, jak pamięć o chwilach, które spędziliśmy wspólnie.

Informujemy, że pogrzeb Artura Wołosza odbędzie się w dniu 01.03.2019 r. (piątek) o godz. 12:30, w kościele pw. św. Karola Boromeusza przy ul. Chłodnej 9 w Warszawie. Po mszy św. urna z prochami naszego kolegi zostanie przewieziona na Cmentarz Bródnowski i z należnymi honorami złożona w grobie w kwaterze 12E, rząd 4, 2 grób. Wejście od ul. św. Wincentego, wjazd płatny od ul. Odrowąża.

Rodzina, Bliscy i Zarząd TS BELLONA

58 przemyśleń nt. „Zmarł nasz kolega, współzałożyciel ROMB, Artur Wołosz

Dodaj komentarz